Skip to main content
  • 1. Adam Boschee '67
  • 2. Adolf Soroos '26
  • 3. Al Cruchet '71
  • 4. Al Dosch '55
  • 5. Al Schuldt '79
  • 6. Alan Sorensen '80
  • 7. Alba (Nudell) Clancy '68
  • 8. Albert Peterson '69
  • 9. Allen Pedersen '40
  • 10. Amy (Ashley) Neal '96
  • 11. Amy (Brown) Pedersen '94
  • 12. Amy (Grotberg) Anderson '74
  • 13. Amy Sinness '03
  • 14. Andrew Rohwedder '77
  • 15. Anna (Peter) Langness '66
  • 16. Anne (Blake) Nyberg '75
  • 17. Annie Gunderson '31
  • 18. Art Dafoe '34
  • 19. Art Goffe '67
  • 20. Art Morlock '50
  • 21. Avis (Huso) McDaniel '72
  • 22. Barb Kraft '84
  • 23. Barbara (Jansen) Berg '55
  • 24. Barbara (Murdock) Thomason '66
  • 25. Barbara (Roller) Mitzel '57
  • 26. Barry Lentz '76
  • 27. Becky (Geinert) Heise '80
  • 28. Becky (Wolff) Bair '86
  • 29. Bev Enger '73
  • 30. Beverly (Hofstad) Quamme '58
  • 31. Bill Cahill '74
  • 32. Bill Trader '87
  • 33. Bob Bruhschwein '57
  • 34. Bonnie Flaagan '65
  • 35. Brenda (Hardy) Mitzel '92
  • 36. Brian Anderson '75
  • 37. Brian Midthun '80
  • 38. Carina (Bjornson) Roehrich '91
  • 39. Carl W. Peter '60
  • 40. Carol (Strand) Foth '72
  • 41. Carole Flatau '60
  • 42. Carole King Jefferson '74
  • 43. Carroll (Dafoe) Berntson '66
  • 44. Cheryl (Foss) Rowekamp '68
  • 45. Chuck Wagner '71
  • 46. Cindy (Long) Bjornstad '79
  • 47. Claire McTavish '30
  • 48. Cliff Schlosser '54
  • 49. Connie (Barton) Ova '92
  • 50. Cory Anderson '89
  • 51. Cory Schall '99
  • 52. Craig Demester '93
  • 53. Curtis Cannon '91
  • 54. Curtis Rime '33
  • 55. Cynthia Kanwischer '56
  • 56. Dale Hogie '78
  • 57. Dale Koppelman '61
  • 58. Dan Olson '85
  • 59. Darin King '86
  • 60. Darrell Berglund '79
  • 61. Darryll Pederson '61
  • 62. Dave Hodgson '73
  • 63. David Cresap '84
  • 64. David Hancock '85
  • 65. David Handt '71
  • 66. David Hanson '83
  • 67. David Rust '67
  • 68. Dean Entzminger '74
  • 69. Dean Giedt '71
  • 70. Dean Hall '51
  • 71. Dean Hildebrand '59
  • 72. Dean Karges '70
  • 73. Dee (Johnson) Jensen '66
  • 74. Del Kessler '71
  • 75. Del Mari Runck '87
  • 76. Del Schwartz '66
  • 77. Delmar Zimmerman '62
  • 78. Deloris (Boschee) Zimmerman '63
  • 79. Dennis Friestad '66
  • 80. Dennis Horsager '74
  • 81. Dennis Whitman '95
  • 82. Diane (Kunze) Loberg '73
  • 83. Diane (Kusler) Larson '64
  • 84. Don Bauer '63
  • 85. Don Bigwood '57
  • 86. Don Fischer '79
  • 87. Dorothy (Richter) Langemo '57
  • 88. Dorothy Skov '32
  • 89. Douglas Cox '00
  • 90. Dr. Diana Skroch '75
  • 91. Dr. John Sisco '54
  • 92. Dr. Rollie Morud '70
  • 93. Dusty Kracht '71
  • 94. Dwight Leier '68
  • 95. Ed Kringstad '60
  • 96. Edith (Denning) Wagar '86
  • 97. Eileen Berntson '69
  • 98. Elizabeth (Larson) Ussatis '73
  • 99. Eric Olson '00
  • 100. Erin L. Halland '05
  • 101. Erling Dahl '53
  • 102. Ernie Janisch '50
  • 103. Eugene Klinke '81
  • 104. Eugene Lavey '54
  • 105. Fay (Kronebush) Kopp '80
  • 106. Faye (Olson) Bubach '65
  • 107. Francis Dahl '54
  • 108. Frank Koch '64
  • 109. Fred Bott '68
  • 110. Fred Fritel '72
  • 111. Gary Clark '71
  • 112. Gary Tharaldson '67
  • 113. George Helmstetler '69
  • 114. George Wolke '44
  • 115. Gilbert Black '75
  • 116. Gilmour Hanson '36
  • 117. Glen Hangaard '79
  • 118. Glenn Wagner '77
  • 119. Gordon Lybeck '54
  • 120. Greg Allen '87
  • 121. Greg Hoeckle '90
  • 122. Harlan Bultema '72
  • 123. Harold Davidson '54
  • 124. Harry Clark '82
  • 125. Harvey Schilling '61
  • 126. Helen (Berger) Friestad '66
  • 127. Herbert Leno '69
  • 128. Jack L. Carlson '72
  • 129. Jackie (Voegele) Hafele '93
  • 130. James Boe '92
  • 131. James Jeske '78
  • 132. James McPherson '59
  • 133. James Trett '79
  • 134. James Vandrovec '74
  • 135. James W. Nielson '48
  • 136. Jan (Gessner) Welken '70
  • 137. Jan Beauchman '73
  • 138. Jane (Miller) Kamletz '64
  • 139. Janis (Paulson) Wallender '77
  • 140. Jason Lindgren '92
  • 141. Jay Swegarden '84
  • 142. Jean (Hassler) Legge '87
  • 143. Jerry Hieb '63
  • 144. Jim Berntson '66
  • 145. Jim Bjorklund '62
  • 146. Jim Grueneich '67
  • 147. Jim O'Connell '48
  • 148. JoAnn (Banning) Schmidt '62
  • 149. Joan (Lundholm) Noeske '62
  • 150. Joel Martin '97
  • 151. John "Pat" Dewey '69
  • 152. John Mikkelson '72
  • 153. John Olstad '93
  • 154. John Wall '70
  • 155. Jon Bertsch '80
  • 156. Josh Argall '99
  • 157. Judy (Matter) Wegenast '66
  • 158. Judy Hoyt '76
  • 159. Justin T. Hager '02
  • 160. Karen (Felchle) Black '79
  • 161. Kari Stricklin '92
  • 162. Kathleen "Kit" Bjornson '77
  • 163. Kathy (Kringlie) Reiner '80
  • 164. Kathy (Ringdahl) Marquette '93
  • 165. Kathy (Stowman) Berglund '79
  • 166. Kelvin Kosse '85
  • 167. Ken Aune '91
  • 168. Ken Hoerth '71
  • 169. Ken Welken '69
  • 170. Kimberley (Nudell) Webster '72
  • 171. LaMonte Johnson '74
  • 172. LaWanna (Publow) Hieb '63
  • 173. Larry Coles '71
  • 174. Larry Hoyt '75
  • 175. Larry Lynne '68
  • 176. Larry Ukestad '66
  • 177. Laurie (Zimmerman) Matzke '87
  • 178. Leo Schmidt '61
  • 179. Lillian (Langemo) Jacobson '40
  • 180. Linda Olson '77
  • 181. Lindsey (Savoy) Lesniewski '01
  • 182. Lisa Tollefson-Larson '85
  • 183. Lorell Jungling '84
  • 184. Lou Ann (Kube) Scherer '53
  • 185. Lowell Peterson '58
  • 186. LuAnn (Boelter) White '72
  • 187. Luther Skogen '69
  • 188. Lyle Peterson '58
  • 189. Marcia Foss '72
  • 190. Marcus Friskop '78
  • 191. Margaret (Neys) Wieland '58
  • 192. Margaret Vollmuth '80
  • 193. Margie (Kunz) Meyers '55
  • 194. Marilyn (Urness) O'Callaghan '69
  • 195. Marion Braunberger '59
  • 196. Mark Friestad '97
  • 197. Mark Langemo '63
  • 198. Mark Rerick '01
  • 199. Mark Wilson '89
  • 200. Marleen (Galt) Scott '60
  • 201. Marlon "Buck" Kasowski '78
  • 202. Marlys (Burgeson) Langemo '50
  • 203. Marlys (Kusler) Maasjo '70
  • 204. Marty Hochhalter '89
  • 205. Marty Lanter '98
  • 206. Marvin Erhardt '69
  • 207. Mary (Blake) Otto '70
  • 208. Mary (Kruschwitz) Schroeder '65
  • 209. Mary Ellen (Christmann) Erickson '58
  • 210. Mary Lee (Haugland) Robinson '71
  • 211. Mary Lee (Peterson) Nielson '79
  • 212. Mary Lou (Mangnell) Dieterich '59
  • 213. Matthew Johnson '94
  • 214. Maynard Loibl '65
  • 215. Mel McNea '77
  • 216. Melvin Klingenberg '82
  • 217. Michael Blake
  • 218. Michael Miller '64
  • 219. Michael Watterson '73
  • 220. Mick Dunn '75
  • 221. Myron Johnson '58
  • 222. Myron Loberg '68
  • 223. Myron Sommerfeld '62
  • 224. Nancy (Olson) Bultema '85
  • 225. Natalie (Wolf) Boe '91
  • 226. Neil Goter '83
  • 227. Nicole (Birchem) Sufficool '98
  • 228. Nora (Carroll) Dafoe '50
  • 229. Owen Jensen '65
  • 230. Owen Wallace '54
  • 231. Pamela McFarland '98
  • 232. Pat Windish '88
  • 233. Patricia Stahl '72
  • 234. Paul McDaniel '73
  • 235. Paul Reinhart '90
  • 236. Pauline (Elston) Lentz '51
  • 237. Peggy (Dafoe) Koppelman '59
  • 238. Rae Ann (Rolshoven) Vandrovec '75
  • 239. Ralph Kolstoe '48
  • 240. Randy Hall '75
  • 241. Randy Stites '64
  • 242. Randy Toppen '87
  • 243. Rich Hovland '81
  • 244. Richard A. Starke '52
  • 245. Richard McAllister '98
  • 246. Richard Swanson '66
  • 247. Rita (Dewitz) Loibl '65
  • 248. Robert Cresap '61
  • 249. Robert Horne '59
  • 250. Robert King '54
  • 251. Robert Lentz '54
  • 252. Robert St.Clair '55
  • 253. Rodney Oksendahl '73
  • 254. Roger Laber '73
  • 255. Roger Ludwig '48
  • 256. Rollie Penfield '64
  • 257. Ron Luttschwager '54
  • 258. Ron Mikkelson '62
  • 259. Rudy D. Hanson '66
  • 260. Ruth (Langemo) Steen '45
  • 261. Sandy (Spitzer) Goeller '74
  • 262. Sara (Goffe) Schafer '89
  • 263. Sarah (Baertsch) Lutz '05
  • 264. Sarge Truesdell '98
  • 265. Scott Roehrich '91
  • 266. Sharon (Gruebele) Papineau '68
  • 267. Sharon Stites '71
  • 268. Sherm Sylling '70
  • 269. Shirley (Strand) Ruud '54
  • 270. Susan (Holmes) German '73
  • 271. Susan (Miller) Jordan '83
  • 272. Tamara (Matzke) Grimm '83
  • 273. Teresa (Luthi) McDonough '94
  • 274. Thomas Hatleli '71
  • 275. Tilford Kroshus '59
  • 276. Tim Harvey '69
  • 277. Tim Jacobson '77
  • 278. Tricia (Brandt) Lebahn '98
  • 279. Val (Eggert) Moritz '75
  • 280. Vanessa (Pilipchuk) Kocka '01
  • 281. Vickie (Lemley) Boutiette '72
  • 282. Virjean (Kunze) Cramer '76
  • 283. Warren Loberg '50
  • 284. Wendy (Piehl) Peterson '78
  • 285. Wes Anderson '97
  • 286. William Wieland '86
  • 287. Willis Osmon '42
  • 288. Willis Wagar '71